7045 Najlepszy ręcznik plażowy dziecięcy <span id="docs-internal-guid-c415c983-4b3a-5777-2cf2-da9fda282ce9"><p><span id="docs-internal-guid-c415c983-4b3a-5777-2cf2-da9fda282ce9">Wybierając się na wakacje z dzieckiem należy zaopatrzyć się w specjalny ręcznik plażowy dla maluchów. Należy mieć świadomość, że skóra niemowlaka, czy też kilkulatka, wymaga produktów najwyższej jakości. Lepiej unikać materiałów syntetycznych, które są nie tylko nietrwałe, ale również mogą powodować podrażnienia. Warto zainwestować w produkt, który posłuży niezawodnie przez długi czas, a jednocześnie będzie znakomicie spełniał swoje zadanie.</span></p><h3><span id="docs-internal-guid-c415c983-4b3a-5777-2cf2-da9fda282ce9">Przyjazna bawełna</span></h3><p><span id="docs-internal-guid-c415c983-4b3a-5777-2cf2-da9fda282ce9">Ogromną popularnością cieszą się ręczniki plażowe typu hammam. Wykonane są one z bawełny hydrofilowej, dzięki czemu są niezwykle chłonne. Dodatkowym atutem jest fakt, że bardzo szybko wysychają. Już po kilkunastu minutach od wytarcia ciała, ręcznik będzie całkiem suchy. Jest to niezwykle ułatwienie podczas każdego wyjazdu, gdzie ilość ręczników jest ograniczona. Warto również dodać, że produkty wykonane z tego materiału są bardzo miłe dla skóry.</span></p><h3><span id="docs-internal-guid-c415c983-4b3a-5777-2cf2-da9fda282ce9">Niezawodna mikrofibra</span></h3><p><span id="docs-internal-guid-c415c983-4b3a-5777-2cf2-da9fda282ce9">Często spotykane są także ręczniki plażowe z mikrofibry. Odznaczają się one podobnymi właściwościami co ręczniki bambusowe. Świetnie chłoną wodę, a także wysychają stosunkowo szybko. Nie zajmują dużo miejsca po złożeniu, dzięki czemu bez problemu można zapakować je do plażowej torby. Minusem może być fakt, że ręczniki z mikrofibry występują raczej w klasycznych wzorach i kolorach. Znacznie ciężej zakupić produkty z popularnymi motywami z bajek i komiksów dziecięcych.</span></p><p>Bogatą ofertę ręczników plażowych posiada sklep <a href="https://www.asport.pl/k/298/reczniki-plazowe-kapielowe/">Asport</a>.</p></span> 2018-01-15

Najlepszy ręcznik plażowy dziecięcy

2018-01-15

Wybierając się na wakacje z dzieckiem należy zaopatrzyć się w specjalny ręcznik plażowy dla maluchów. Należy mieć świadomość, że skóra niemowlaka, czy też kilkulatka, wymaga produktów najwyższej jakości. Lepiej unikać materiałów syntetycznych, które są nie tylko nietrwałe, ale również mogą powodować podrażnienia. Warto zainwestować w produkt, który posłuży niezawodnie przez długi czas, a jednocześnie będzie znakomicie spełniał swoje zadanie.

Przyjazna bawełna

Ogromną popularnością cieszą się ręczniki plażowe typu hammam. Wykonane są one z bawełny hydrofilowej, dzięki czemu są niezwykle chłonne. Dodatkowym atutem jest fakt, że bardzo szybko wysychają. Już po kilkunastu minutach od wytarcia ciała, ręcznik będzie całkiem suchy. Jest to niezwykle ułatwienie podczas każdego wyjazdu, gdzie ilość ręczników jest ograniczona. Warto również dodać, że produkty wykonane z tego materiału są bardzo miłe dla skóry.

Niezawodna mikrofibra

Często spotykane są także ręczniki plażowe z mikrofibry. Odznaczają się one podobnymi właściwościami co ręczniki bambusowe. Świetnie chłoną wodę, a także wysychają stosunkowo szybko. Nie zajmują dużo miejsca po złożeniu, dzięki czemu bez problemu można zapakować je do plażowej torby. Minusem może być fakt, że ręczniki z mikrofibry występują raczej w klasycznych wzorach i kolorach. Znacznie ciężej zakupić produkty z popularnymi motywami z bajek i komiksów dziecięcych.

Bogatą ofertę ręczników plażowych posiada sklep Asport.