7013 Magnezja - w płynie czy kulce? <p>Magnezja, czyli hydroksowęglan magnezu, to dla wielu osób niezbędny element górskiej wędrówki. Preparat sprawia, że dłonie lepiej trzymają się skał. Zwiększa przyczepność, a także zapobiega poceniu się dłoni. Produkt nie tylko zwiększa komfort, ale również chroni zdrowie i życie podróżnika. Oczywiście magnezja może być stosowana w wielu różnych dziedzinach sportu. Sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy wymagany jest pewny i zdecydowany chwyt.&nbsp;<br style=""><br style=""><b>Zalety magnezji<br style=""></b>Produkt poprawia tarcie oraz chroni przed efektem spoconych rąk. Warto zawsze mieć go ze sobą, nawet jeśli mamy duże doświadczenie w wspinaczkach górskich. Za pomocą magnezji chwyt stanie się spokojny i pewny. Z łatwością można sięgnąć nawet po najmniejsze uchwyty i utrzymać się.<br style="">Warto pamiętać, że podczas wspinaczki należy nałożyć preparat kilkakrotnie. Wymaga to krótkich przerw. Na początku może to budzić dyskomfort, jednak z czasem stanie się to naturalnym odruchem.<br style=""><br style=""><b>Jaka konsystencja?<br style=""></b>Dużym zainteresowaniem cieszy się <a href="https://www.polarsport.pl/wspinaczka/woreczki-magnezja.html">magnezja w płynie</a>. Jej nałożenie wymaga użycia dwóch dłoni, przez co nie może zrobić tego w trakcie wspinaczki. Dużą zaletą jest fakt, że produkt w tej formie utrzymuje się na rękach znacznie dłużej.&nbsp;<br style=""><br style="">Magnezja w kulce jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Pylenie się produktu jest mocno ograniczone. Z preparatu możemy skorzystać za pomocą jednej ręki, co sprawdzi się w trakcie wspinaczki. Należy przechowywać go w specjalnym woreczku.</p> 2018-01-09

Magnezja - w płynie czy kulce?

2018-01-09

Magnezja, czyli hydroksowęglan magnezu, to dla wielu osób niezbędny element górskiej wędrówki. Preparat sprawia, że dłonie lepiej trzymają się skał. Zwiększa przyczepność, a także zapobiega poceniu się dłoni. Produkt nie tylko zwiększa komfort, ale również chroni zdrowie i życie podróżnika. Oczywiście magnezja może być stosowana w wielu różnych dziedzinach sportu. Sprawdzi się zawsze wtedy, kiedy wymagany jest pewny i zdecydowany chwyt. 

Zalety magnezji
Produkt poprawia tarcie oraz chroni przed efektem spoconych rąk. Warto zawsze mieć go ze sobą, nawet jeśli mamy duże doświadczenie w wspinaczkach górskich. Za pomocą magnezji chwyt stanie się spokojny i pewny. Z łatwością można sięgnąć nawet po najmniejsze uchwyty i utrzymać się.
Warto pamiętać, że podczas wspinaczki należy nałożyć preparat kilkakrotnie. Wymaga to krótkich przerw. Na początku może to budzić dyskomfort, jednak z czasem stanie się to naturalnym odruchem.

Jaka konsystencja?
Dużym zainteresowaniem cieszy się magnezja w płynie. Jej nałożenie wymaga użycia dwóch dłoni, przez co nie może zrobić tego w trakcie wspinaczki. Dużą zaletą jest fakt, że produkt w tej formie utrzymuje się na rękach znacznie dłużej. 

Magnezja w kulce jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Pylenie się produktu jest mocno ograniczone. Z preparatu możemy skorzystać za pomocą jednej ręki, co sprawdzi się w trakcie wspinaczki. Należy przechowywać go w specjalnym woreczku.